Дублиращият тим разгроми Берое с 5:1
5

Левски разгроми Берое с 5:1 в среща от четвъртия кръг на първенството на дублиращите отбори до 21 години, която се игра на „Герена”.

Александър Манолов откри от дузпа за Берое в 8-ата минута, но „сините“ бързо обърнаха до 2:1 след автогол след рикошет на Диян Димов в 14-ата минута и попадение на Божидар Краев две минути по-късно.

Пламен Димов се разписа за 3:1 в 64-ата минута, а Радослав Цонев в 69-ата и Мартин Сандов в 80-ата оформиха крайния резултат 5:1.

ЛЕВСКИ – БЕРОЕ 5:1
0:1 Александър Манолов 8-дузпа
1:1 Диян Димов 14-автогол
2:1 Божидар Краев 16
3:1 Пламен Димов 64
4:1 Радослав Цонев 69
5:1 Мартин Сандов 80

ЛЕВСКИ: 24. Александър Любенов, 17. Деян Иванов, 13. Пламен Димов, 16. Галин Ташев, 14. Мики Орачев, 10. Радослав Цонев, 19. Стефан Велев, 11. Владислав Мисяк, 4. Божидар Краев, 7. Антон Огнянов, 9. Илия Димитров (6. Никола Георгиев, 8. Мартин Сандов, 18. Валентин Добревски); неизползвани резерви: 12. Николай Кръстев, 2. Кристиян Петков, 20. Стефан Аличков, 3. Любомир Илиев; старши треньор: Георги Тодоров.

БЕРОЕ: 1. Михаил Михайлов (67′ – 33. Богомил Цинцарски), 14. Николай Георгиев, 15. Пламен Тенев, 3. Диян Димов, 13. Емин Ахмед, 18. Жюлиен Бенков, 4. Пейчо Енчев (67′ – 8. Николай Петров), 16. Кирил Личев, 17. Никола Грозданов (84′ – 2. Ивайло Иванов), 9. Александър Манолов, 10. Венцислав Иванов; неизползвани резерви: 6. Ивайло Ангелов, 5. Александър Колев, 7. Димитър Видев, 11. Мартин Гердемски; старши треньор: Иван Гаджев.