Левски и ЦСКА завършиха наравно в дербито на Младежката група U21
4

Дублиращите отбори  на Левски и ЦСКА завършиха 1:1 в мач от втория кръг на първенството на U21.

Головете отбелязаха Петър Витанов в 20-та минута за гостите, а шест минути преди последния съдийски сигнал сините изравниха след гол на резервата Никола  Георгиев.

Съставите на двата отбора:

ЛЕВСКИ: Александър Любенов, Радослав Димитров, Деян Иванов, Любомир Илиев, Мики Орачев (76 – Никола Георгиев), Галин Ташев, Лъчезар Балтанов, Радослав Цонев, Владислав Мисяк (50-Мартин Сандов), Божидар Краев, Илия Димитров

Резерви: Николай Кръстев, Пламен Димов, Антонио Илиев, Стефан Аличков, Валентин Добревски

ЦСКА: Анатоли Господинов, Васил Попов, Тони Стоичков, Божидар Чорбаджийски, Сендрино Мисиджан, Марин Оршулич, Петър Витанов, Пол Александров, Александър Аспарухов, Радой Божилов, Димитър Маймунков

Резерви: Злати Златев, Сава Савов, Юлиян Чапаев, Иво Исаев, Никола Тодоров, Красимир Здравков, Иван Ангушев