„Левски“ разби „Барокко“ с 8:0 при 16 годишните
6

„Левски“ разгроми „Барокко“ с 8:0 като гост в мач от 15-ия кръг на Зоналното първенство за юноши до 16 години. „Сините“ са на първо място в класирането с актив от 37 точки, с три и мач по-малко пред втория – „Витоша 13“.

Пет гола за водения от треньора Захари Сираков отбор отбеляза Виктор Атанасов (6-та, 36-та, 38-ма, 47-ма и 62-ра минути). Останалите попадения бяха дело на Атанас Йорданов (41-ва), Георги Атанасов (64-та) и Антон Иванов (71-ва) минути.

Съставът на „Левски“ U16:

1. Пламен Андреев (41 – 12. Калоян Славчев), 10. Емил Кьосов (41 – 5. Адриан Данчев), 3. Илиан Тонов, 18. Алекс Минчев, 8. Атанас Йорданов, 15. Александър Асенов, 6. Денис Динев, 18. Радослав Петров, 7. Антон Иванов, 11. Виктор Атанасов, 9. Георги Атанасов