„Левски“ с две победи срещу „Етър“ в Елитните групи
507

Юношите на „Левски“ до 15 и 17 години записаха победи срещу „Етър“ на стадион „Георги Аспарухов“ в мачове от 32-ия кръг на Елитните групи.

Юношите на „Левски“ до 15 години победиха с 2:1 връстниците си от Велико Търново. Головете за „сините“ отбелязаха Денис Гиведжов в 15-та и Христо Аргиров в 23-та минути.

Воденият от треньора Стоян Димов тим завърши на трето място в класирането с 65 точки. Шампион е „Лудогорец“ със 77 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 12. Александър Марков, 2. Димитър Яръмов (67 – 3. Александър Кръстев), 5. Стоян Добрев, 6. Валентин Иванов, 8. Стивън Стоянчов (55 – 18. Кристиян Илиев), 10. Марио Данчев (50 – 15. Георги Добрев), 13. Анатоли Кръстев (67 – 4. Мартин Здравков), 14. Михаил Петров (к), 16. Мартин Борисов, 17. Денис Гиведжов, 19. Христо Аргиров.

„Левски“ U17 бе много убедителен срещу своя съперник – 6:0! Хеттрик за „сините“ записа Георги Христанов – в 13-та, 60-та и 67-та минути. Два гола добави Адриан Райчев в 44-та и 49-та минути, а едно попадение добави Ангел Тодоров в 48-та минута.

Воденият от треньора Виктор Димитров тим завърши на трето място в класирането със 71 точки. Шампион е „Лудогорец“ със 72.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Атанас Кехайов, 2. Ериан Благоев (60 – 3. Георги Русинов), 4. Михаел Чиликов, 5. Калоян Борунов, 6. Дейвид Михалев, 7. Александър Божилов (к), 8. Кристиан Чачев (68 – 20. Алекс Александров), 9. Ангел Тодоров (60 – 19. Ангел Димитров), 10. Георги Христанов (70 – 17. Ники Гинчев), 11. Адриан Райчев, 18. Никола Бандев (60 – 13. Део Дамянов).