„Левски“ с нова победа в Градското първенство
101

Юношите на „Левски“ до 14 години победиха с 4:1 като гост връстниците си от „Академия Септември“ в мач от 9-ия кръг на Градското първенство. Иво Мотев вкара два гола за „сините“ в 47-та и 66-та минути, а по едно попадение добавиха Стивън Гаоте във 2-та и Любомир Каракашев в 61-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев тим е на първо място в класирането с 25 точки.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Огнян Владимиров (62 – 12. Георги Стоянов), 2. Антон Манов (62 – 13. Антонио Янков), 3. Кристиан Манолов, 4. Самуел Велчев (55 – 14. Александър Йовчев), 5. Александър Петров, 6. Радостин Стоилов (62 – 16. Антонио Георгиев), 7. Стивън Гаоте, 8. Кристиян Вутов (62 – 17. Кристиан Риджалски), 9. Иво Мотев, 10. Велин Драгоев (40 – 15. Сашо Грънчаров), 11. Любомир Каракашев.