„Левски“ с нова победа в Столичното първенство
206

Юношите на „Левски“ до 14 години победиха с 4:0 като гост „Национал“ в мач от 15-ия кръг на Столичното първенство. Два гола за водения от треньора Милен Гаджев отбор вкара Денис Милетиев – в 50-та и 64-та минути, а по едно попадение добавиха Васил Гочев в 26-та и Лазар Петров в 31-та минути.

„Сините“ са лидер във временното класиране с 37 точки – с четири повече и мач по-малко пред „Славия“.

„Левски“ U14: 1. Цветан Цветков, 2. Пиер Дамянов (52 – 15. Георги Георгиев), 3. Реджеп Джугдан, 4. Любен Бакърджиев (58 – 16. Андрей Попов), 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев (60 – 13. Никола Младенов), 7. Лазар Петров (58 – 18. Калоян Митев), 8. Ернан Ангелов, 9. Денис Стоилков (36 – 19. Мартин Стоянов), 10. Георги Камбитов (52 – 17. Томислав Петров), 11. Денис Милетиев (60 – 20. Денислав Борисов).