„Левски“ с победа и загуба в Елитните групи до 17 и до 15 г.
5

Юношеските формации на „Левски“ до 17 и до 15 години записаха победа и загуба срещу „Национал“ в 8-ия кръг на Елитните групи. Двата мача се играха на изкуствения терен в Националната спортна академия „Васил Левски“.

17-годишните победиха своя съперник с класическото 3:0. Два гола за водения от треньора Захари Сираков отбор отбеляза Ивайло Марков (41-ва и 60-та минути) и Виктор Атанасов в 90-та минута. „Левски“ U17 е едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 24, с 5 повече от втория „ЦСКА-София“.

Съставът на „Левски“ U17:

12. Калоян Славчев, 10. Емил Кьосов (84 – 18. Алекс Минчев), 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 8. Атанас Йорданов, 14. Никола Църовски, 15. Александър Асенов, 27. Асен Митков (65 – 17. Николай Арахангелов), 22. Антоан Стоянов (36 – 7. Антон Иванов), 21. Ивайло Марков (65 – 11. Виктор Атанасов), 9. Георги Атанасов.

При 15-годишните „Национал“ победи с 4:1, нанасяйки първа загуба този сезон за водения от Стоян Димов отбор. „Левски“ U15 е на втора позиция в класирането със 17 точки, с три по-малко от първия „ЦСКА-София“.

Съставът на „Левски“ U15:

22. Пламен Иванов (49 – 1. Теодор Николов), 25. Калоян Борунов, 18. Дейвид Михалев, 4. Виктор Любенов, 23. Ериан Благоев, 21. Никола Бандев, 7. Александър Божилов (к), 6. Дейвид Джоров (46 – 8. Стивън Стоянчов), 14. Александър Маринов, 11. Адриан Райчев, 10. Кристиян Йовов (36 – 20. Ники Гинчев).