„Левски“ с равенство и загуба срещу „Славия“ в Елитните групи до 15 и до 17 години
184

Юношите на „Левски“ до 15 и до 17 години записаха равенство и загуба като гости на „Славия“ в мачове от 5-ия кръг на Елитните групи.

„Левски“ завърши 2:2 при 15-годишните. Точни за „сините“ бяха Давид Димитров в 29-та и Кристиян Илиев в 52-та минути. Воденият от треньора Стоян Димов тим е на трето място в класирането с актив от 10 точки. Лидери е „Лудогорец“ с 15 точки.

Съставът на „Левски“ U15: 1. Атанас Кехайов, 6. Кристиан Йорданов, 2. Димитър Яръмов, 5. Стоян Добрев, 19. Давид Димитров, 14. Михаил Петров (к), 11. Калоян Атанасов, 20. Марто Бойчев (63 – 10. Марио Данчев), 17. Денис Гиведжов, 7. Мартино Йорданов (10 – 3. Александър Кръстев), 8. Стивън Стоянчов (43 – 18. Кристиян Илиев).

Възпитаниците на треньора Петър Карачоров загубиха с 1:3. Точен за „сините“ бе Цветомир Тодоров. „Левски“ U17 е на четвърто място в класирането с актив от 9 точки. Лидер е Лудогорец“ с 15 точки.

Съставът на „Левски“ U17: 12. Ивайло Неделчев, 2. Стилиан Бързачки, 3. Марио Дадаков, 4. Георги Коричков, 5. Слави Чакъров (к), 6. Дейвид Михалев, 8. Цветомир Тодоров, 10. Любомир Тодоров, 11. Радостиян Димитров, 17. Петко Панайотов, 19. Адриан Райчев.