„Левски“ със 17-та поредна победа в Елитната група до 17 г.
6

„Левски“ U17 записа седемнадесетата си поредна победа от началото на първенството в Елитната група, след победа с 2:1 „Септември“ в мач от 17-ия кръг на надпреварата. Двубоят се игра на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов“. Асен Митков откри за „сините“ в 45-та минута след асистенция на Васил Димитров. Гостите изравниха в 80-та минута, но в самия край на мача Антоан Стоянов донесе победата на „Левски“ след подаване на Антон Иванов.

Воденият от треньора Петър Карачоров отбор остава едноличен лидер в класирането с пълен актив от точки – 51, с 89 вкарани и само 5 допуснати гола.

Съставът на „Левски“ U17: 1. Пламен Андреев, 4. Димитър Андонов, 6. Денис Динев (к), 3. Атанас Йорданов (75 – 13. Марио Дадаков), 14. Никола Църовски, 5. Антоан Стоянов, 8. Александър Асенов (70 – 16. Виктор Василев), 10. Асен Митков, 9. Васил Димитров (82 – 19. Виктор Атанасов), 11. Ивайло Марков (82 – 15. Антон Иванов), 7. Любомир Тодоров.