Левски спечели вечното дерби с 3:1 при юношите
3

Левски победи с 3:1 вечния съперник ЦСКА в дербито на първия кръг на столичното първенство на юношите старшата възраст, родени през 1995 г. Двубоят се игра на изкуствения терен на „Герена”. Гостите откриха резултата в 11-та минута чрез Павел Янев, който се разписа след индивидуална акция. Левски изравни в 46-ата минута, след пробив на Стивън Петков отдясно, който намери Кристиан Манковски и той засече за 1:1. Пет минути по-късно Владислав Мисяк изведе „сините” напред в резултата – 2:1. Крайният резултат бе оформен в 66-та минута, когато Ерай Карадайъ с удар то точката за изпълнениея на дузпа вкара третия гол – 3:1.

Съставът на Левски:Александър Любенов, Ангел Захариев, Любомир Илиев, Християн Рачев (Борислав Драгиев), Даниел Коен, Ивайло Иванов (Светлин Колев), Стивън Петков /к/ (Стоян Костадинов), Кристиян Манковски (Милен Шуманов), Ерай Карадайъ, Христофор Хубчев (Кристиян Иванов), Владислав Мисяк (Мартин Сандов).Треньор: Владко Шаламанов