„Левски“ стартира с разгромна победа в Столичното първенство
321

Юношите на „Левски“ до 14 години стартираха с разгромна победа участието си в Столичното първенство. „Сините“ победиха с 5:0 като гост на „Академия Септември“.

Два гола за водения от треньора Милен Гаджев тим вкара Габриел Йорданов – в 12-та и в 47-та минута от дузпа. По едно попадение добавиха Георги Камбитов в 42-та, Ернан Ангелов в 51-та и Калоян Митрев в 60-та минути.

„Левски“ U14: 1. Цветан Цветков (60 – 12. Денислав Димитров), 2. Мартин Гайдев (52 – 17. Денис Стоилков), 3. Пиер Дамянов (60 – 13. Никола Младенов), 4. Георги Стефанов (60 – 14. Андрей Попов), 5. Васил Гочев, 6. Денислав Василев, 7. Лазар Петров, 8. Ернан Ангелов (52 – 15. Калоян Митрев), 9. Габриел Йорданов (52 – 18. Денислав Борисов), 10. Томислав Петров (41 – 16. Георги Камбитов), 11. Денис Милетков.