„Левски“ U14 разгроми „Металург“ за Купа БФС
227

Юношите на „Левски“ до 14 години продължават напред в турнира за Купата на БФС. Възпитаниците на треньора Милен Гаджев победиха като гост „Металург“ (Перник) с 9:1. По два гола за успеха вкараха Кристиян Вутов в 13-та и 55-та и Любомир Каракашев в 27-та и 32-та минути. По едно попадение добавиха Стивън Гаоте в 17-та, Антон Манов в 18-та, Андрей Нешев в 21-та, Иво Мотев в 37-та и Велин Драгоев в 48-та минути.

Съставът на „Левски“ U14: 1. Огнян Владимиров (50 – 12. Георги Стоянов), 2. Антон Манов (50 – 14. Антонио Янков), 3. Александър Петров, 4. Самуел Велчев, 5. Радостин Стоилов (40 – 13. Стоян Лазаров), 6. Сашо Грънчаров (36 – 16. Антонио Георгиев), 7. Стивън Гаоте (40 – 18. Стивън Бориславов), 8. Кристиян Вутов, 9. Андрей Нешев, 10. Любомир Каракашев (36 – 15. Велин Драгоев), 11. Велизар Ветов (36 – 17. Иво Мотев).