„Левски“ U15 взе гостуването на ЦСКА-София с 2:1, U16 с обрат срещу  „Локомотив“ (София)
3

„Левски“ U15 взе гостуването на ЦСКА-София с 2:1, U16 с обрат срещу „Локомотив“ (София)

„Левски“ U15 победи ЦСКА-София U15 с 2:1 в мач от 12-и кръг. Срещата се игра на първи терен на базата в Панчарево. Това е 12-а поредна победа за „сините“, които са убедителни лидери на върха в класирането с 11 точки пред днешния си съперник.

Любомир Тодоров откри за „Левски“ в 16-ата минута от пряк свободен удар. Шест минути по-късно момчетата на Петър Карачоров удвоиха преднината си. „Сините“ отнеха топката в половината на домакините, организираха бърза атака, която бе завършена успешно от капитана Виктор Василев.

Две минути преди края Кристиан Георгиев отбеляза почетно попадение.

Съставът на Левски“ U15Йоан Загоров, Георги Коричков, Слави Чакъров, Виктор Василев-капитан, Симеон Василев, Антоан Стоянов, Любомир Тодоров (Стилиан Бързачки), Виктор Добрев (Виктор Димитров), Петко Панайотов (Боян Иванов), Константин Габерски (Костадин Калчев), Марио Дадаков;

В мач от елитната група при родените през 2003-2004 година пък „Левски“ победи като домакин „Локомотив“ (София). „Сините“ постигнаха обрат, след като получиха попадение в 9-ата миун. Виктор Атанасов и Георги Атанасов обаче донеса успеха с голове в 27-ата и 47-ата мин.

Съставът на „Левски“ U16: Пламен Андреев, Емил Кьосов, Димитър Андреев, Атанас Йорданов, Адриан Дончев (Алекс Минчев), Александър Асенов, Радослав Петров, Георги Атанасов, Антон Иванов, Никола Църовски (Теодор Иванов), Виктор Атанасов