„Левски“ U19 победи „Национал“ в Елитната група
5

Юношите на „Левски“ до 19 години победиха с 6:0 „Национал“ в Елитната група в тази възраст. Мачът от 5-ия кръг на надпреварата се игра на Терен №2 на комплекс „Георги Аспарухов“. Богдан Костов откри резултата в 10 минута, а по един гол добавиха Симоне Игнатов (24), Даниел Начев (30) и капитана Радослав Гайдев (60). Тодор Найдин с попадения в 80-та и 83-та минути оформи крайното 6:0.

„Левски“ е лидер в класирането с 13 точки, колкото има и „Лудогорец“, но е с по-добра голова разлика.

Съставът на „Левски“ U19: 1. Иван Андонов, 15. Богдан Костов, 4. Симоне Игнатов (73 – 13. Мартин Оков), 21. Костадин Илиев, 17. Владимир Сиромахов, 20. Стелиън Георгиев, 6. Радослав Гайдев (68 – 7. Слав Петков), 8. Даниел Начев (73 – 10. Тодор Найдин), 18. Александър Мицев, 19. Самуил Беримски (68 – 3. Добрин Денев), 23. Ивайло Христов (57 – 9. Николай Калинов).