Програма на Елитните юношески групи за първите три кръга
8

Програма на Елитните юношески групи за първите три кръга

Новият сезон в първенствата на Елитните юношески групи до 17 г. и 19 г. ще стартира тази събота (18 август). Юношите младша възраст на Левски (набор 1996 г.) с треньор Петко Медвецки приемат в първия кръг Ботев Враца в събота (18 август) от 17,30 часа на ”Герена”. Юношите старша възраст на Левски (набор 1994 г.) с треньор Викторио Павлов гостуват в първия кръг на Ботев Враца в неделя (19 август) от 17,30 часа.
Ето програмата за първите три кръга в двете групи:

ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА  ГРУПА ДО 17 ГОДИНИ
I кръг
18.08.2012 (събота), 17,30 часа:
Пирин Благоевград – Литекс Ловеч
Берое Стара Загора – Лудогорец Разград
Векта Пловдив – Локомотив Пловдив
Левски София – Ботев Враца
Черноморец Бургас – Чавдар Европоле – 11,00 ч.
Ботев Пловдив – ЦСКА София
Видима Раковски Севлиево – Славия София
19.08.2012 (неделя), 17,30 часа:
Черно море Варна – Сливен

II кръг
25.08.2012 (събота), 17,30 часа:
Литекс – Славия
Чавдар – Ботев Пд
Сливен – Черноморец
Ботев Вр – Черно море – 11.00 часа
Локомотив Пд – Левски
Лудогорец – Векта
26.08.2012 (неделя), 17,30 часа:
ЦСКА – Видима-Раковски
Пирин – Берое

III кръг
01.09.2012 (събота), 17,30 часа:
Берое – Литекс
Векта – Пирин
Левски – Лудогорец – 11.00 часа
Черно море – Локомотив Пд – 11.00 часа
Ботев Пд – Сливен
02.09.2012 (неделя), 17,30 часа:
Видима Раковски – Чавдар
Черноморец – Ботев Вр – 11.00 часа
Славия – ЦСКА


ЕЛИТНА ЮНОШЕСКА ГРУПА ДО 19 ГОДИНИ
I кръг
18.08.2012 (събота), 17,30 часа:
Чавдар Етрополе – Литекс Ловеч
Велбъжд Кюстендил – Пирин 2001 Благоевград
Любимец – Ботев Пловдив
Спартак Варна – Спартак Плевен – 11.00 часа
Черноморец Бургас – Видима Раковски Севлиево – 11.00 часа
19.08.2012 (неделя), 17,30 часа:
Ботев Враца – Левски София
ЦСКА София – Черно море Варна – 11,00 часа
Славия София – Локомотив София

II кръг
25.08.2012 (събота), 17,30 часа:
Локомотив Сф – Видима Раковски
Славия – Ботев Вр
Ботев Пд – ЦСКА
Пирин 2001 – Любимец – 11.00 часа
Литекс – Велбъжд – 17,00 часа
Левски – Чавдар
26.08.2012 (неделя), 17,30 часа:
Черно море – Спартак Вн
Спартак Пл – Черноморец – 11.00 часа

III кръг
01.09.2012 (събота), 17,30 часа:
Ботев Вр – Локомотив Сф
Чавдар – Славия
Велбъжд – Левски
Любимец – Литекс
ЦСКА – Пирин 2001
Спартак Вн – Ботев Пд
Черноморец – Черно море – 17,00 часа
Видима Раковски – Спартак Пл

Последни новини