август 2022

септември 2022

октомври 2022

ноември 2022

05

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 7 кръг
Сердика U9 (София)
4 3
Левски II U9 (София)
05

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 7 кръг
Национал U9 (София)
2 3
Левски U9 (София)
12

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 8 кръг
Левски U9 (София)
9 1
ДИТ U9 (София)
12

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 8 кръг
Левски II U9 (София)
1 7
Спорт за всички U9 (София)
19

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 9 кръг
Лъвчетата U9 (София)
4 6
Левски U9 (София)
19

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 9 кръг
Ай ма3кс U9 (София)
0 3
Левски II U9 (София)
26

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 10 кръг
Левски II U9 (София)
4 2
Академия Мургаш U9 (Нови хан)
26

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 10 кръг
Левски U9 (София)
не се играе
Академия ВР U9 (София)
30

ноември

ср

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 2, групова фаза
Левски U9 (София)
9 1
Локомотив U9 (Стара Загора)
30

ноември

ср

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 1, групова фаза
Левски U9 (София)
11 1
ФА Карлово U9 (Карлово)

декември 2022

01

декември

чт

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 2, групова фаза
Левски U9 (София)
2 4
Арес U9 (София)
01

декември

чт

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 2, групова фаза
Верея U9 (Стара Загора)
0 13
Левски U9 (София)
01

декември

чт

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 1, групова фаза
Берое U9 (Стара Загора)
4 7
Левски U9 (София)
02

декември

пт

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 1, групова фаза
Левски U9 (София)
3 2
Миньор U9 (Перник)
02

декември

пт

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 2, групова фаза
Левски U9 (София)
3 4
Възраждане 2020 U9 (София)
03

декември

сб

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 1, групова фаза
Левски U9 (София)
3 0
Верея U9 (Стара Загора)
03

декември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 11 кръг
Академия Бойко Величков U9 (София)
0 9
Левски II U9 (София)
03

декември

сб

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 1, групова фаза
Левски U9 (София)
7 0
Локомотив 1926 U9 (Пловдив)
03

декември

сб

Футбол 5 - Турнир "Стара Загора къп" поток 2, групова фаза
Левски U9 (София)
0 1
Миньор U9 (Перник)
03

декември

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 11 кръг
София спорт U9 (София)
не се играе
Левски U9 (София)

януари 2023

февруари 2023

04

февруари

сб

Футбол 7 - контролни срещи
Левски U9 (София)
10 4
Ботев U9 (София)
04

февруари

сб

Футбол 7 - контролни срещи
Левски II U9 (София)
11 0
Ботев II U9 (София)
18

февруари

сб

Футбол 7 - контролни срещи
Левски II U9 (София)
13 5
Кюстендил U9 (Кюстендил)
18

февруари

сб

Футбол 7 - контролни срещи
Левски U9 (София)
8 2
Лъвчетата U9 (София)
23

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, група "Б" (1 кръг)
Локомотив 1929 U9 (София)
1 6
Левски U9 (София)
23

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 3, група "Б" (1 кръг)
Академия Металург U9 (Перник)
3 1
Левски II U9 (София)
24

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, група "Б" (2 кръг)
Ботев U9 (Пловдив)
2 5
Левски U9 (София)
24

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 3, група "Б" (2 кръг)
Левски II U9 (София)
2 3
Академия ВР U9 (София)
25

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, група "Б" (3 кръг)
Академия ВР U9 (София)
5 0
Левски U9 (София)
25

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 3, група "Б" (3 кръг)
Левски II U9 (София)
6 2
Олимпия U9 (София)
25

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, 1/2 финал
Хлапетата U9 (Благоевград)
3 4
Левски U9 (София)
26

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, финал
Левски U9 (София)
6 2
Национал U9 (София)

март 2023

април 2023

май 2023

06

май

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 19 кръг
Левски U9 (София)
5 1
Олимпия U9 (София)
06

май

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 19 кръг
Левски II U9 (София)
7 1
Сердика U9 (София)
12

май

пт

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" поток 1, група "Б" (1 кръг)
Левски II U9 (София)
9 2
София спорт U9 (София)
12

май

пт

Футбол 7 - Купа "Нове" групова фаза
Левски U9 (София)
5 2
Академия ВР U9 (София)
12

май

пт

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" поток 1, група "Б" (2 кръг)
Лъвчетата U9 (София)
5 4
Левски II U9 (София)
12

май

пт

Футбол 7 - Купа "Нове" групова фаза
Лудогорец 1945 U9 (Разград)
0 10
Левски U9 (София)
13

май

сб

Футбол 7 - Купа "Нове" групова фаза
Лато U9 (Алеково)
2 8
Левски U9 (София)
13

май

сб

Футбол 7 - Купа "Нове" 1/2 финал
Левски U9 (София)
6 4
ЦСКА-София U9 (София)
13

май

сб

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" поток 1, група "Б" (3 кръг)
Левски II U9 (София)
1 7
Национал U9 (София)
14

май

нд

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" поток 1, група "Б" (4 кръг)
ДИТ U9 (София)
5 2
Левски II U9 (София)
14

май

нд

Футбол 7 - Купа "Нове" финал
Левски U9 (София)
5 3
Берое U9 (Стара Загора)
20

май

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 21 кръг
Левски U9 (София)
6 2
ЦСКА-София U9 (София)
20

май

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 21 кръг
Левски II U9 (София)
5 0
Барокко U9 (София)
24

май

ср

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 20 кръг
Ай ма3кс U9 (София)
3 7
Левски II U9 (София)
24

май

ср

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 20 кръг
Витоша 13 U9 (София)
не се играе
Левски U9 (София)
27

май

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "А" 22 кръг
Академия ВР U9 (София)
1 3
Левски U9 (София)
27

май

сб

Футбол 5 - ЗП: първи етап, група "В" 22 кръг
Академия Мургаш U9 (Нови хан)
1 8
Левски II U9 (София)

юни 2023

03

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Левски U9 (София)
6 3
Академия ВР U9 (София)
03

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
ЦСКА-София U9 (София)
1 4
Левски U9 (София)
04

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Левски U9 (София)
7 1
ДИТ U9 (София)
05

юни

пн

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Ботев U9 (Пловдив)
3 7
Левски U9 (София)
05

юни

пн

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" 1/2 финал
Левски U9 (София)
4 3
Берое U9 (Стара Загора)
06

юни

вт

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" финал
Левски U9 (София)
5 3
Атлетик 2014 U9 (Несебър)
10

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Александър Шаламанов" групова фаза
Левски U9 (София)
5 1
Арес U9 (София)
10

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Александър Шаламанов" групова фаза
Левски U9 (София)
10 0
Славия 1913 II U9 (София)
10

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Александър Шаламанов" групова фаза
Левски U9 (София)
4 2
Национал U9 (София)
11

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Александър Шаламанов" групова фаза
Локомотив 1929 U9 (София)
0 3
Левски U9 (София)
11

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Александър Шаламанов" 1/2 финал
Славия 1913 U9 (София)
1 7
Левски U9 (София)
11

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Александър Шаламанов" финал
Национал U9 (София)
1 4
Левски U9 (София)
22

юни

чт

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" групова фаза
Левски U9 (София)
10 0
ОФК София U9 (София)
22

юни

чт

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" групова фаза
Левски II U9 (София)
0 4
Академия ВР II U9 (София)
22

юни

чт

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" групова фаза
Левски U9 (София)
5 1
Академия Металург U9 (Перник)
23

юни

пт

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" групова фаза
Национал U9 (София)
2 7
Левски II U9 (София)
23

юни

пт

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" групова фаза
Враждебна U9 (София)
1 9
Левски U9 (София)
23

юни

пт

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" групова фаза
Левски II U9 (София)
13 1
Ботев II U9 (София)
24

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" 1/4 финал
Левски U9 (София)
10 0
Ботев U9 (София)
24

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" 1/4 финал
ЦСКА-София U9 (София)
0 3
служебна победа
Левски II U9 (София)
25

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" 1/2 финал
Левски U9 (София)
4 0
Арес U9 (София)
25

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" 1/2 финал
Академия ВР U9 (София)
8 0
Левски II U9 (София)
25

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" за 3-4 място
Арес U9 (София)
3 2
Левски II U9 (София)
25

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Витоша къп" финал
Левски U9 (София)
1 0
Академия ВР U9 (София)