август 2022

25

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, група "А" (1 кръг)
Витоша U10 (Бистрица)
0 19
Левски U10 (София)
25

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, група "Б" (1 кръг)
Левски II U10 (София)
4 0
Витоша 13 U10 (София)
26

август

пт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, група "Б" (2 кръг)
Арес U10 (София)
1 2
Левски II U10 (София)
26

август

пт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, група "А" (2 кръг)
Левски U10 (София)
3 1
Локомотив 1929 U10 (София)
27

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, група "Б" (3 кръг)
ДИТ U10 (София)
2 2
Левски II U10 (София)
27

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, група "А" (3 кръг)
Левски U10 (София)
7 1
Септември U10 (София)
27

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, 1/2 финал
Левски U10 (София)
3 3
1:3 при дузпите
Хлапетата U10 (Благоевград)
27

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, 1/2 финал
Славия 1913 II U10 (София)
3 2
Левски II U10 (София)
28

август

нд

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, за 3-4 място
Левски U10 (София)
4 0
Локомотив 1929 U10 (София)
28

август

нд

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, за 3-4 място
Академия Металург U10 (Перник)
2 4
Левски II U10 (София)

септември 2022

09

септември

пт

Футбол 7 - Турнир "Enery Element Cup" групова фаза
Левски U10 (София)
6 1
Локомотив 1926 U10 (Пловдив)
09

септември

пт

Футбол 7 - Турнир "Enery Element Cup" групова фаза
Хасково U10 (Хасково)
1 11
Левски U10 (София)
10

септември

сб

Футбол 7 - Турнир "Enery Element Cup" групова фаза
Академия Хаджи U10 (Овидиу)
5 6
Левски U10 (София)
10

септември

сб

Футбол 7 - Турнир "Enery Element Cup" 1/2 финал
Левски U10 (София)
3 2
Рабона U10 (Белград)
11

септември

нд

Футбол 7 - Турнир "Enery Element Cup" финал
Левски U10 (София)
3 2
Болярчета U10 (Велико Търново)
17

септември

сб

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "А" 1 кръг
Левски U10 (София)
8 0
Марек 1915 U10 (Дупница)
18

септември

нд

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "Б" 1 кръг
Левски II U10 (София)
6 1
Академия Бойко Величков U10 (София)
24

септември

сб

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "А" 2 кръг
ЦСКА-София U10 (София)
2 0
Левски U10 (София)
25

септември

нд

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "Б" 2 кръг
Национал II U10 (София)
4 1
Левски II U10 (София)

октомври 2022

ноември 2022

05

ноември

сб

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "А" 7 кръг
Ултраспорт академия U10 (София)
1 4
Левски U10 (София)
06

ноември

нд

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "Б" 7 кръг
Витоша 13 U10 (София)
1 6
Левски II U10 (София)
12

ноември

сб

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "А" 8 кръг
Левски U10 (София)
6 0
Локомотив 1929 U10 (София)
13

ноември

нд

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "Б" 8 кръг
Левски II U10 (София)
0 4
ДИТ U10 (София)
19

ноември

сб

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "А" 9 кръг
Национал U10 (София)
2 3
Левски U10 (София)
20

ноември

нд

Футбол 7 - ЗП: първи етап, група "Б" 9 кръг
Арес U10 (София)
1 5
Левски II U10 (София)
24

ноември

чт

футбол 7 - Турнир "Болярчета къп" групова фаза
Левски U10 (София)
7 3
Тракия 2004 U10 (Пловдив)
25

ноември

пт

футбол 7 - Турнир "Болярчета къп" групова фаза
Левски U10 (София)
3 0
служебна победа
Етър ВТ U10 (Велико Търново)
26

ноември

сб

футбол 7 - Турнир "Болярчета къп" групова фаза
Левски U10 (София)
4 5
Локомотив U10 (Горна Оряховица)
26

ноември

сб

футбол 7 - Турнир "Болярчета къп" 1/2 финал
Болярчета U10 (Велико Търново)
4 0
Левски U10 (София)
27

ноември

нд

футбол 7 - Турнир "Болярчета къп" за 3-4 място
Левски U10 (София)
17 3
Локомотив U10 (Горна Оряховица)