август 2023

11

август

пт

Футбол 7 - Купа "Перник" групова фаза
Ятак Бучино U10 (Големо Бучино)
1 5
Левски U10 (София)
11

август

пт

Футбол 7 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U10 (София)
16 0
Академика U10 (София)
12

август

сб

Футбол 7 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U10 (София)
5 2
Национал II U10 (София)
12

август

сб

Футбол 7 - Купа "Перник" 1/4 финал
Левски U10 (София)
2 0
Хлапетата U10 (Благоевград)
13

август

нд

Футбол 7 - Купа "Перник" 1/2 финал
Левски U10 (София)
3 0
Орлетата U10 (Благоевград)
13

август

нд

Футбол 7 - Купа "Перник" финал
ЦСКА-София U10 (София)
1 0
Левски U10 (София)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, група "А" (1 кръг)
Славия 1913 U10 (София)
2 9
Левски U10 (София)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, група "А" (1 кръг)
Левски II U10 (София)
3 0
Септември U10 (София)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, група "А" (2 кръг)
Левски U10 (София)
11 0
Възраждане 2020 U10 (София)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, група "А" (2 кръг)
Левски II U10 (София)
1 3
Хлапетата U10 (Благоевград)
26

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, 1/2 финал
Левски U10 (София)
4 2
ЦСКА-София U10 (София)
26

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, 1/2 финал
ЦСКА-София U10 (София)
4 0
Левски II U10 (София)
27

август

нд

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 1, финал
Левски U10 (София)
8 0
Славия 1913 U10 (София)
27

август

нд

Футбол 7 - Купа "София" U10 (лято) поток 2, за 3-4 място
Славия 1913 U10 (София)
3 2
Левски II U10 (София)

септември 2023

07

септември

чт

Футбол 7 - Турнир "Gold Cup" групова фаза
Левски U10 (София)
6 0
Приказките U10 (Добрич)
08

септември

пт

Футбол 7 - Турнир "Gold Cup" групова фаза
Левски U10 (София)
7 3
Лато U10 (Алеково)
08

септември

пт

Футбол 7 - Турнир "Gold Cup" групова фаза
Левски U10 (София)
4 2
Ботев U10 (Пловдив)
09

септември

сб

Футбол 7 - Турнир "Gold Cup" 1/2 финал
Левски U10 (София)
3 1
Славия 1913 U10 (София)
09

септември

сб

Футбол 7 - Турнир "Gold Cup" финал
Левски U10 (София)
3 3
4:5 при дузпите
Ботев U10 (Пловдив)
16

септември

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 1 кръг
Академия ВР U10 (София)
0 7
Левски U10 (София)
17

септември

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 1 кръг
Академия ВР II U10 (София)
6 1
Левски II U10 (София)
23

септември

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 2 кръг
Национал U10 (София)
3 3
Левски U10 (София)
24

септември

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 2 кръг
ЦСКА 1948 U10 (София)
2 2
Левски II U10 (София)
30

септември

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 3 кръг
Левски U10 (София)
0 0
ЦСКА-София U10 (София)

октомври 2023

ноември 2023

декември 2023

01

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски II U10 (София)
3 3
ДЮФК Янтра 2013 U10 (Габрово)
01

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U10 (София)
7 2
Лато U10 (Алеково)
01

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U10 (София)
3 1
Черно море U10 (Варна)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски II U10 (София)
6 3
Делфините U10 (Варна)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" 1/4 финал
Левски II U10 (София)
1 3
Дунав от Русе U10 (Русе)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" 1/4 финал
Левски U10 (София)
24 2
Локомотив U10 (Горна Оряховица)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" за 5-8 място
Левски II U10 (София)
1 6
Лато U10 (Алеково)
03

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Болярчета" 1/2 финал
Севлиево U10 (Севлиево)
1 13
Левски U10 (София)
03

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Болярчета" за 7-8 място
ДЮФК Янтра 2013 U10 (Габрово)
0 3
служебна победа
Левски II U10 (София)
03

декември

нд

Футбол 7 - контролни срещи
Делфините U10 (Варна)
3 2
Левски II U10 (София)
03

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Болярчета" финал
Левски U10 (София)
9 1
Дунав от Русе U10 (Русе)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U10 (София)
4 2
Арес U10 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U10 (София)
1 4
ЦСКА-София U10 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U10 (София)
2 1
Национал U10 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U10 (София)
0 6
Национал II U10 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
ДИТ U10 (София)
0 0
Левски U10 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Ботев U10 (Пловдив)
3 1
Левски II U10 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U10 (София)
1 2
Славия 1913 U10 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U10 (София)
0 0
Септември U10 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Ботев U10 (Враца)
0 6
Левски U10 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Хлапетата U10 (Благоевград)
4 0
Левски II U10 (София)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" за 11-12 място
Ботев U10 (Враца)
1 2
Левски II U10 (София)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" за 5-6 място
Левски U10 (София)
1 2
ЦСКА-София U10 (София)

февруари 2024

22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 2, група "Б" (1 кръг)
Левски II U10 (София)
3 3
ДИТ II U10 (София)
22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 1, група "Б" (1 кръг)
Левски U10 (София)
5 1
Берое U10 (Стара Загора)
22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 2, група "Б" (2 кръг)
Локомотив 1929 U10 (София)
4 5
Левски II U10 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 2, група "Б" (3 кръг)
Левски II U10 (София)
4 2
Национал II U10 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 1, група "Б" (2 кръг)
Левски U10 (София)
2 0
ДИТ U10 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 2, група "Б" (4 кръг)
Казичене 1929 U10 (Казичене)
2 10
Левски II U10 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 1, група "Б" (3 кръг)
Левски U10 (София)
2 1
Арес U10 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 2, 1/2 финал
Септември U10 (София)
4 5
Левски II U10 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 1, 1/2 финал
Национал U10 (София)
2 6
Левски U10 (София)
25

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 1, финал
Хлапетата U10 (Благоевград)
1 3
Левски U10 (София)
25

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U10 (зима) поток 2, финал
Академия Металург U10 (Перник)
0 2
Левски II U10 (София)
28

февруари

ср

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Славия 1913 II U10 (София)
1 5
Левски II U10 (София)
28

февруари

ср

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски U10 (София)
7 0
Звездичка U10 (Бургас)
29

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски II U10 (София)
7 0
Спорт вилаж U10 (Сандански)
29

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски U10 (София)
15 0
Беласица U10 (Петрич)

март 2024

01

март

пт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски II U10 (София)
6 1
Звездичка II U10 (Бургас)
01

март

пт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски U10 (София)
7 1
Парк U10 (Скопие)
02

март

сб

Футбол 7 - Купа "Пирин" 1/2 финал
Левски U10 (София)
10 1
Славия 1913 II U10 (София)
02

март

сб

Футбол 7 - Купа "Пирин" 1/2 финал
Левски II U10 (София)
1 8
Осиек U10 (Осиек)
03

март

нд

Футбол 7 - Купа "Пирин" за 3-4 място
Славия 1913 II U10 (София)
6 3
Левски II U10 (София)
03

март

нд

Футбол 7 - Купа "Пирин" финал
Левски U10 (София)
3 4
Осиек U10 (Осиек)
17

март

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 9 кръг
Левски II U10 (София)
3 0
служебна победа
Национал II U10 (София)
23

март

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 10 кръг
Левски U10 (София)
14 0
Академия Септември U10 (София)
24

март

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 10 кръг
Национал II U10 (София)
3 4
Левски II U10 (София)
30

март

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 11 кръг
Ултраспорт академия U10 (София)
3 10
Левски U10 (София)
31

март

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 11 кръг
Олимпия ФК U10 (София)
5 4
Левски II U10 (София)

април 2024

05

април

пт

Футбол 7 - Купа "Дупница" групова фаза
Левски U10 (София)
13 0
Хлапетата II U10 (Благоевград)
05

април

пт

Футбол 7 - Купа "Дупница" групова фаза
Левски U10 (София)
4 2
Будучност 2020 U10 (Ниш)
06

април

сб

Футбол 7 - Купа "Дупница" групова фаза
Футболна мечта U10 (София)
0 22
Левски U10 (София)
06

април

сб

Футбол 7 - Купа "Дупница" групова фаза
Академия Металург U10 (Перник)
2 3
Левски U10 (София)
06

април

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 12 кръг
Левски U10 (София)
не се играе
Марек 1915 U10 (Дупница)
07

април

нд

Футбол 7 - Купа "Дупница" финал
Левски U10 (София)
4 1
ЦСКА-София U10 (София)
07

април

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 12 кръг
Левски II U10 (София)
1 3
Кюстендил U10 (Кюстендил)
13

април

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 13 кръг
Левски U10 (София)
9 0
Славия 1913 U10 (София)
14

април

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 13 кръг
Академия ВР II U10 (София)
4 1
Левски II U10 (София)
20

април

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 14 кръг
ЦСКА-София U10 (София)
VS
Левски U10 (София)
21

април

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 14 кръг
Левски II U10 (София)
VS
Локомотив 1929 U10 (София)
27

април

сб

Футбол 7 - ЗП: група "А" 15 кръг
Левски U10 (София)
VS
Национал U10 (София)
28

април

нд

Футбол 7 - ЗП: група "Б" 15 кръг
ЦСКА 1948 U10 (София)
VS
Левски II U10 (София)

май 2024