август 2023

12

август

сб

Футбол 5 - Купа "Перник" групова фаза
Миньор U8 (Перник)
0 15
Левски U8 (София)
12

август

сб

Футбол 5 - Купа "Перник" групова фаза
Хлапетата II U8 (Благоевград)
3 5
Левски U8 (София)
13

август

нд

Футбол 5 - Купа "Перник" 1/2 финал
Левски U8 (София)
6 1
Хлапетата U8 (Благоевград)
13

август

нд

Футбол 5 - Купа "Перник" финал
Левски U8 (София)
6 1
Тракия 2004 U8 (Пловдив)
24

август

чт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) група "Б" (1 кръг)
Левски II U8 (София)
4 2
Левски-Раковски U8 (София)
24

август

чт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) група "А" (1 кръг)
Левски U8 (София)
9 0
Олимпия U8 (София)
25

август

пт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) група "А" (2 кръг)
Левски U8 (София)
7 1
Септември U8 (София)
25

август

пт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) група "Б" (2 кръг)
Левски II U8 (София)
10 0
ДИТ U8 (София)
26

август

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) група "А" (3 кръг)
Левски U8 (София)
13 1
ЦСКА-София U8 (София)
26

август

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) група "Б" (3 кръг)
Левски II U8 (София)
1 5
Академия ВР U8 (София)
26

август

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) 1/2 финал
Левски U8 (София)
8 2
Левски II U8 (София)
27

август

нд

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) за 3-4 място
Левски II U8 (София)
2 2
0:2 при дузпите
Септември U8 (София)
27

август

нд

Футбол 5 - Купа "София" U8 (лято) финал
Левски U8 (София)
4 0
Академия ВР U8 (София)

ноември 2023

24

ноември

пт

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Тракия 2004 U8 (Пловдив)
2 2
Левски II U8 (София)
24

ноември

пт

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U8 (София)
10 0
Севлиево U8 (Севлиево)
24

ноември

пт

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски II U8 (София)
2 4
Атлетико U8 (Русе)
24

ноември

пт

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U8 (София)
9 0
Ятак Бучино U8 (Големо Бучино)
25

ноември

сб

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U8 (София)
3 2
Звездичка U8 (Бургас)
25

ноември

сб

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Хлапетата II U8 (Благоевград)
2 4
Левски II U8 (София)
25

ноември

сб

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Лато U8 (Алеково)
3 1
Левски II U8 (София)
25

ноември

сб

Футбол 5 - Купа "Болярчета" 1/4 финал
Левски U8 (София)
4 1
Хлапетата II U8 (Благоевград)
26

ноември

нд

Футбол 5 - Купа "Болярчета" 1/2 финал
Болярчета U8 (Велико Търново)
не се играе
Левски U8 (София)

декември 2023

08

декември

пт

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Септември II U8 (София)
0 7
Левски U8 (София)
08

декември

пт

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Септември U8 (София)
1 2
Левски II U8 (София)
08

декември

пт

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
ДИТ U8 (София)
1 4
Левски II U8 (София)
08

декември

пт

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Академия Металург U8 (Перник)
0 7
Левски U8 (София)
09

декември

сб

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U8 (София)
1 1
Ботев U8 (Враца)
09

декември

сб

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U8 (София)
3 2
Олимпия U8 (София)
09

декември

сб

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
ЦСКА-София U8 (София)
2 1
Левски U8 (София)
09

декември

сб

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
ЦСКА-София II U8 (София)
2 2
Левски II U8 (София)
09

декември

сб

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U8 (София)
3 0
Национал II U8 (София)
09

декември

сб

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U8 (София)
2 3
Национал U8 (София)
10

декември

нд

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" 1/2 финал
ЦСКА-София II U8 (София)
0 2
Левски U8 (София)
10

декември

нд

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" за 7-8 място
Левски II U8 (София)
2 1
Национал II U8 (София)
10

декември

нд

Футбол 5 - Купа "Златна Столица" финал
ЦСКА-София U8 (София)
2 0
Левски U8 (София)
15

декември

пт

Футбол 5 - Коледен турнир групова фаза
Левски U8 (София)
8 0
Септември U8 (София)
15

декември

пт

Футбол 5 - Коледен турнир групова фаза
Левски U8 (София)
6 0
Славия 1913 U8 (София)
16

декември

сб

Футбол 5 - Коледен турнир групова фаза
Академия Мургаш U8 (Нови хан)
0 13
Левски U8 (София)
17

декември

нд

Футбол 5 - Коледен турнир 1/2 финал
Левски U8 (София)
9 1
Национал U8 (София)
17

декември

нд

Футбол 5 - Коледен турнир финал
Левски U8 (София)
0 4
ЦСКА-София U8 (София)

февруари 2024

22

февруари

чт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 2, група "А" (1 кръг)
Олимпия U8 (София)
1 2
Левски II U8 (София)
22

февруари

чт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 1, група "Б" (1 кръг)
Левски U8 (София)
3 2
Национал U8 (София)
23

февруари

пт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 2, група "А" (2 кръг)
Левски II U8 (София)
4 2
Шампион U8 (София)
23

февруари

пт

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 1, група "Б" (2 кръг)
Левски U8 (София)
5 2
Хлапетата U8 (Благоевград)
24

февруари

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 1, група "Б" (3 кръг)
Левски U8 (София)
14 0
Левски-Раковски U8 (София)
24

февруари

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 2, група "А" (3 кръг)
Левски II U8 (София)
8 3
Академия Металург U8 (Перник)
24

февруари

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 2, 1/2 финал
Левски II U8 (София)
9 0
Левски-Раковски II U8 (София)
24

февруари

сб

Футбол 5 - Купа "София" U8 (зима) поток 1, 1/2 финал
Септември U8 (София)
2 7
Левски U8 (София)