август 2023

11

август

пт

Футбол 5 - Купа "Перник" групова фаза
Орлетата U9 (Благоевград)
3 2
Левски U9 (София)
11

август

пт

Футбол 5 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U9 (София)
22 0
Миньор II U9 (Перник)
12

август

сб

Футбол 5 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U9 (София)
7 3
Олимпико U9 (София)
12

август

сб

Футбол 5 - Купа "Перник" 1/4 финал
Хлапетата U9 (Благоевград)
4 5
Левски U9 (София)
13

август

нд

Футбол 5 - Купа "Перник" 1/2 финал
Левски U9 (София)
1 3
Хлапетата II U9 (Благоевград)
13

август

нд

Футбол 5 - Купа "Перник" за 3-4 място
Левски U9 (София)
2 1
Орлетата U9 (Благоевград)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (лято) група "А" (1 кръг)
Академия ВР U9 (София)
12 1
Левски U9 (София)
25

август

пт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (лято) група "А" (2 кръг)
Левски U9 (София)
0 5
Национал U9 (София)
26

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (лято) група "А" (3 кръг)
Левски U9 (София)
1 6
Хлапетата U9 (Благоевград)

септември 2023

октомври 2023

ноември 2023

04

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: група "А" 8 кръг
Левски U9 (София)
4 2
ЦСКА-София U9 (София)
11

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: група "А" 9 кръг
Олимпия ФК U9 (София)
0 9
Левски U9 (София)
12

ноември

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 7 кръг
Левски II U9 (София)
2 2
Витоша U9 (Бистрица)
18

ноември

сб

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 5 кръг
Левски II U9 (София)
8 0
Супер стар U9 (София)
19

ноември

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 9 кръг
Олимпия ФК II U9 (София)
3 8
Левски II U9 (София)
19

ноември

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 8 кръг
Левски II U9 (София)
1 2
ЦСКА-София II U9 (София)
24

ноември

пт

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Болярчета II U9 (Велико Търново)
4 4
Левски U9 (София)
25

ноември

сб

Футбол 5 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U9 (София)
18 0
Ботев U9 (Дебелец)
25

ноември

сб

Футбол 5 - Купа "Болярчета" 1/4 финал
Левски U9 (София)
8 1
Севлиево U9 (Севлиево)
26

ноември

нд

Футбол 5 - Купа "Болярчета" 1/2 финал
Левски U9 (София)
не се играе
Болярчета U9 (Велико Търново)

декември 2023

08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U9 (София)
2 4
Арес U9 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U9 (София)
3 1
ЦСКА-София U9 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U9 (София)
1 2
Национал U9 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U9 (София)
2 6
Национал II U9 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Септември U9 (София)
2 0
Левски II U9 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Славия 1913 U9 (София)
0 3
Левски U9 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U9 (София)
0 2
Олимпия ФК U9 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U9 (София)
7 0
Ботев U9 (Враца)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
ДИТ U9 (София)
2 0
Левски II U9 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Хлапетата U9 (Благоевград)
1 1
Левски U9 (София)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" за 11-12 място
Левски II U9 (София)
3 1
Ботев U9 (Враца)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" за 5-6 място
Септември U9 (София)
1 3
Левски U9 (София)

февруари 2024

01

февруари

чт

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" групова фаза
Левски II U9 (София)
1 8
Кронос 2016 U9 (Пловдив)
01

февруари

чт

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" групова фаза
Шипка старс 2015 U9 (Асеновград)
2 11
Левски U9 (София)
02

февруари

пт

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" групова фаза
Левски II U9 (София)
2 2
Берое U9 (Стара Загора)
02

февруари

пт

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" групова фаза
Академия Мургаш U9 (Нови хан)
1 12
Левски U9 (София)
03

февруари

сб

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" за 9-12 място
Локомотив 1926 U9 (Пловдив)
2 3
Левски II U9 (София)
03

февруари

сб

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" 1/4 финал
Левски U9 (София)
7 0
Берое U9 (Стара Загора)
03

февруари

сб

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" 1/2 финал
Черно море U9 (Варна)
3 3
2:4 при дузпите
Левски U9 (София)
03

февруари

сб

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" за 9-12 място
Левски II U9 (София)
2 3
Марица U9 (Ясно поле)
04

февруари

нд

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" за 9-12 място
Академия Мургаш U9 (Нови хан)
2 0
Левски II U9 (София)
04

февруари

нд

Футбол 7 - Турнир "Кронос къп" финал
Левски U9 (София)
9 2
Шипка старс 2015 U9 (Асеновград)
22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 2, група "А" (1 кръг)
Арес U9 (София)
2 0
Левски II U9 (София)
22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, група "А" (1 кръг)
ДИТ U9 (София)
1 4
Левски U9 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 2, група "А" (2 кръг)
Академия ВР II U9 (София)
1 7
Левски II U9 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, група "А" (2 кръг)
Академия ВР U9 (София)
1 3
Левски U9 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 2, група "А" (3 кръг)
Славия 1913 II U9 (София)
1 1
Левски II U9 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, група "А" (3 кръг)
Олимпия ФК U9 (София)
1 4
Левски U9 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, 1/2 финал
Левски U9 (София)
3 1
Септември U9 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 2, 1/2 финал
Левски II U9 (София)
0 5
Национал II U9 (София)
25

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 2, за 3-4 място
Академия Металург U9 (Перник)
0 0
4:3 при дузпите
Левски II U9 (София)
25

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U9 (зима) поток 1, финал
Левски U9 (София)
1 4
Академия ВР U9 (София)

март 2024

април 2024

май 2024

10

май

пт

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" групова фаза
Левски U9 (София)
11 0
София спорт U9 (София)
10

май

пт

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" групова фаза
Септември U9 (София)
6 6
Левски U9 (София)
11

май

сб

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" групова фаза
Левски U9 (София)
2 4
Национал U9 (София)
12

май

нд

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" групова фаза
Локомотив 1929 U9 (София)
2 10
Левски U9 (София)
12

май

нд

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" 1/2 финал
Славия 1913 U9 (София)
1 2
Левски U9 (София)
12

май

нд

Футбол 7 - Купа "Проф. Иван Славков" 1/2 финал
Левски U9 (София)
1 7
Национал U9 (София)
18

май

сб

Футбол 5 - ЗП: група "А" 12 кръг
Левски U9 (София)
7 3
Национал U9 (София)
18

май

сб

Футбол 5 - ЗП: група "А" 17 кръг
Левски U9 (София)
7 1
Арес U9 (София)
19

май

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 15 кръг
Левски II U9 (София)
4 1
Славия 1913 II U9 (София)
19

май

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 17 кръг
Левски II U9 (София)
9 2
Витоша U9 (Бистрица)
20

май

пн

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 16 кръг
Академика U9 (София)
2 5
Левски II U9 (София)
20

май

пн

Футбол 5 - ЗП: група "А" 16 кръг
Левски-Раковски U9 (София)
1 6
Левски U9 (София)
25

май

сб

Футбол 5 - ЗП: група "А" 18 кръг
Септември U9 (София)
2 11
Левски U9 (София)
26

май

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 18 кръг
Барокко U9 (София)
5 9
Левски II U9 (София)
26

май

нд

Футбол 5 - ЗП: група "Б" 12 кръг
Левски II U9 (София)
4 0
Олимпия ФК II U9 (София)
30

май

чт

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Левски U9 (София)
победа
Хасково U9 (Хасково)
30

май

чт

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Локомотив 1927 U9 (Дряново)
победа
Левски U9 (София)
31

май

пт

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Левски U9 (София)
победа
Берое U9 (Стара Загора)
31

май

пт

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Кюстендил U9 (Кюстендил)
победа
Левски U9 (София)

юни 2024

01

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Академия ВР U9 (София)
загуба
Левски U9 (София)
01

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Ботев U9 (Пловдив)
победа
Левски U9 (София)
02

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Левски U9 (София)
победа
ДИТ U9 (София)
06

юни

чт

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Левски II U9 (София)
2 3
Арес U9 (София)
06

юни

чт

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Левски U9 (София)
2 0
Септември U9 (София)
07

юни

пт

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Левски II U9 (София)
16 0
Верея U9 (Стара Загора)
07

юни

пт

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Левски U9 (София)
3 2
Промисес U9 (Валенсия)
08

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Академия Мургаш II U9 (Нови хан)
1 11
Левски II U9 (София)
08

юни

сб

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Славия 1913 U9 (София)
2 1
Левски U9 (София)
09

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Академия Мургаш U9 (Нови хан)
0 6
Левски U9 (София)
09

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Левски U9 (София)
9 2
Левски II U9 (София)
09

юни

нд

Футбол 7 - Турнир "Млади таланти" групова фаза
Левски II U9 (София)
3 2
Академия Мургаш U9 (Нови хан)