август 2023

11

август

пт

Футбол 7 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U11 (София)
4 3
Пирин U11 (Благоевград)
11

август

пт

Футбол 7 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U11 (София)
4 0
Академия Металург U11 (Перник)
12

август

сб

Футбол 7 - Купа "Перник" групова фаза
Левски U11 (София)
11 0
Риал U11 (Ковачевци)
12

август

сб

Футбол 7 - Купа "Перник" 1/4 финал
Левски U11 (София)
8 0
Възраждане 2020 U11 (София)
13

август

нд

Футбол 7 - Купа "Перник" 1/2 финал
Левски U11 (София)
8 0
Миньор U11 (Перник)
13

август

нд

Футбол 7 - Купа "Перник" финал
Пирин U11 (Благоевград)
5 2
Левски U11 (София)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 1, група "А" (1 кръг)
Левски U11 (София)
2 0
Локомотив 1929 U11 (София)
24

август

чт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 2, група "А" (1 кръг)
Олимпия ФК U11 (София)
2 3
Левски II U11 (София)
25

август

пт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 2, група "А" (2 кръг)
Левски II U11 (София)
12 0
Витоша 13 U11 (София)
25

август

пт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 1, група "А" (2 кръг)
ДИТ U11 (София)
2 3
Левски U11 (София)
26

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 1, група "А" (3 кръг)
Спартак U11 (Плевен)
0 4
Левски U11 (София)
26

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 2, група "А" (3 кръг)
Левски II U11 (София)
1 3
Локомотив 1929 II U11 (София)
26

август

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 1, 1/2 финал
Левски U11 (София)
3 2
ЦСКА-София U11 (София)
27

август

нд

Футбол 7 - Купа "София" U11 (лято) поток 1, финал
Левски U11 (София)
1 2
Пирин U11 (Благоевград)

септември 2023

октомври 2023

ноември 2023

декември 2023

01

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Ботев U11 (Дебелец)
2 22
Левски U11 (София)
01

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
ДЮФК Янтра 2013 U11 (Габрово)
0 3
Левски II U11 (София)
01

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Левски U11 (София)
2 3
Болярчета U11 (Велико Търново)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" групова фаза
Лудогорец 1945 U11 (Разград)
3 6
Левски II U11 (София)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" 1/4 финал
Левски II U11 (София)
1 3
Левски U11 (София)
02

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Болярчета" за 5-8 място
Левски II U11 (София)
5 4
Севлиево U11 (Севлиево)
03

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Болярчета" 1/2 финал
Левски U11 (София)
1 1
5:6 при дузпите
Локомотив U11 (Горна Оряховица)
03

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Болярчета" за 5-6 място
Левски II U11 (София)
6 1
Лудогорец 1945 U11 (Разград)
03

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Болярчета" за 3-4 място
Левски U11 (София)
7 1
Делфините U11 (Варна)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U11 (София)
1 0
ДИТ U11 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U11 (София)
0 3
Пирин U11 (Благоевград)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Септември U11 (София)
1 4
Левски U11 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Национал U11 (София)
0 0
Левски II U11 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U11 (София)
1 3
ЦСКА-София U11 (София)
08

декември

пт

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U11 (София)
2 2
ЦСКА-София II U11 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Локомотив 1929 II U11 (София)
1 3
Левски II U11 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски U11 (София)
6 0
Ботев U11 (Враца)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Локомотив 1929 U11 (София)
0 2
Левски U11 (София)
09

декември

сб

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" групова фаза
Левски II U11 (София)
3 0
Арес U11 (София)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" 1/2 финал
Пирин U11 (Благоевград)
1 0
Левски U11 (София)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" за 5-6 място
Локомотив 1929 U11 (София)
0 0
3:1 при дузпите
Левски II U11 (София)
10

декември

нд

Футбол 7 - Купа "Златна Столица" за 3-4 място
Национал U11 (София)
0 3
Левски U11 (София)

февруари 2024

22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 1, група "Б" (1 кръг)
Национал U11 (София)
8 0
Левски U11 (София)
22

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 2, група "Б" (1 кръг)
Олимпия ФК U11 (София)
1 2
Левски II U11 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 1, група "Б" (2 кръг)
Левски U11 (София)
9 2
Академия ВР U11 (София)
23

февруари

пт

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 2, група "Б" (2 кръг)
Левски II U11 (София)
4 0
Ботев U11 (Враца)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 1, група "Б" (3 кръг)
Левски U11 (София)
3 1
Септември U11 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 2, група "Б" (3 кръг)
Левски II U11 (София)
0 3
Национал II U11 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 1, 1/2 финал
Славия 1913 U11 (София)
0 4
Левски U11 (София)
24

февруари

сб

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 2, 1/2 финал
ДИТ II U11 (София)
3 2
Левски II U11 (София)
25

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 1, финал
Левски U11 (София)
2 5
Национал U11 (София)
25

февруари

нд

Футбол 7 - Купа "София" U11 (зима) поток 2, за 3-4 място
Левски II U11 (София)
2 1
Академия Металург U11 (Перник)
28

февруари

ср

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Спорт вилаж U11 (Сандански)
2 5
Левски II U11 (София)
29

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски U11 (София)
5 2
Фит Кид U11 (Тетово)
29

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Левски II U11 (София)
7 2
Тракия 2004 U11 (Пловдив)
29

февруари

чт

Футбол 7 - Купа "Пирин" групова фаза
Раду Ребежа U11 (Кишинев)
1 9
Левски U11 (София)

март 2024

април 2024

май 2024