август 2022

25

август

чт

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 1, група "А" (1 кръг)
Левски U12 (София)
8 0
Лъвчетата U12 (София)
25

август

чт

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 2, група "Б" (1 кръг)
Левски II U12 (София)
1 1
Левски-Раковски U12 (София)
26

август

пт

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 1, група "А" (2 кръг)
Левски U12 (София)
10 1
Академик U12 (Свищов)
26

август

пт

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 2, група "Б" (2 кръг)
Левски II U12 (София)
14 0
Спартак София U12 (София)
27

август

сб

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 2, група "Б" (3 кръг)
Левски II U12 (София)
9 0
Елит U12 (София)
27

август

сб

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 1, 1/2 финал
Левски U12 (София)
6 0
ДИТ U12 (София)
27

август

сб

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 2, 1/2 финал
Лъвчетата II U12 (София)
0 5
служебна победа
Левски II U12 (София)
28

август

нд

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 1, финал
Левски U12 (София)
3 0
Олимпия U12 (София)
28

август

нд

Футбол 9 - Купа "София" U12 (лято) поток 2, финал
Арес U12 (София)
2 0
Левски II U12 (София)

септември 2022

октомври 2022

ноември 2022

декември 2022

януари 2023

февруари 2023

01

февруари

ср

Футбол 11 - контролни срещи зима-пролет
Кюстендил U13 (Кюстендил)
2 3
Левски U12 (София)
01

февруари

ср

Футбол 9 - контролни срещи зима-пролет
Кюстендил U12 (Кюстендил)
0 6
Левски II U12 (София)
12

февруари

нд

Футбол 11 - контролни срещи зима-пролет
Левски U12 (София)
3 2
Елит U13 (София)
23

февруари

чт

Футбол 11 - Купа "София" U12 (зима) поток 1, група "А" (1 кръг)
Септември U12 (София)
1 4
Левски U12 (София)
23

февруари

чт

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима) поток 2, група "Б" (1 кръг)
Левски II U12 (София)
3 0
Национал U12 (София)
24

февруари

пт

Футбол 11 - Купа "София" U12 (зима) поток 1, група "А" (2 кръг)
Левски U12 (София)
4 1
Славия 1913 U12 (София)
24

февруари

пт

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима) поток 2, група "Б" (2 кръг)
Олимпия U12 (София)
2 1
Левски II U12 (София)
25

февруари

сб

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима) поток 2, група "Б" (3 кръг)
Спартак 1918 U12 (Варна)
0 1
Левски II U12 (София)
25

февруари

сб

Футбол 11 - Купа "София" U12 (зима) поток 1, група "А" (3 кръг)
Левски U12 (София)
2 0
Берое U12 (Стара Загора)
25

февруари

сб

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима) поток 2, 1/2 финал
Арес U12 (София)
1 1
2:1 при дузпите
Левски II U12 (София)
25

февруари

сб

Футбол 11 - Купа "София" U12 (зима) поток 1, 1/2 финал
Левски U12 (София)
5 0
Национал U12 (София)
26

февруари

нд

Футбол 9 - Купа "София" U12 (зима) поток 2, за 3-4 място
Левски II U12 (София)
2 1
Витоша 13 U12 (София)
26

февруари

нд

Футбол 11 - Купа "София" U12 (зима) поток 1, финал
Левски U12 (София)
6 2
ДИТ U12 (София)

март 2023

април 2023

01

април

сб

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "А" 15 кръг
Левски U12 (София)
3 0
Марек 1915 U12 (Дупница)
03

април

пн

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "Б" 15 кръг
Левски II U12 (София)
5 0
Лъвчетата II U12 (София)
08

април

сб

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "А" 16 кръг
Славия 1913 U12 (София)
не се играе
Левски U12 (София)
09

април

нд

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "Б" 16 кръг
Левски-Раковски U12 (София)
не се играе
Левски II U12 (София)
13

април

чт

Футбол 11 - контролни срещи зима-пролет
Левски U12 (София)
2 0
Славия 1913 U12 (София)
22

април

сб

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "А" 17 кръг
Левски U12 (София)
2 1
ДИТ U12 (София)
23

април

нд

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "Б" 17 кръг
Левски II U12 (София)
3 0
Национал II U12 (София)
29

април

сб

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "А" 18 кръг
Олимпия U12 (София)
0 5
Левски U12 (София)
30

април

нд

Футбол 9 - ЗП: първи етап, група "Б" 18 кръг
БАМФ U12 (София)
1 3
Левски II U12 (София)

май 2023

юни 2023

15

юни

чт

Футбол 11 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Левски U12 (София)
8 0
ДИТ U12 (София)
16

юни

пт

Футбол 11 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Пирин U12 (Благоевград)
0 3
Левски U12 (София)
16

юни

пт

Футбол 11 - Турнир "Приморско лято" групова фаза
Звездичка U12 (Бургас)
0 7
Левски U12 (София)
17

юни

сб

Футбол 11 - Турнир "Приморско лято" 1/2 финал
Левски U12 (София)
2 0
Ботев U12 (Пловдив)
18

юни

нд

Футбол 11 - Турнир "Приморско лято" финал
Левски U12 (София)
2 1
Берое U12 (Стара Загора)
23

юни

пт

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Академия Яница U12 (Енидже Вардар)
0 1
Левски U12 (София)
23

юни

пт

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Академия Шутърс U12 (Солун)
0 4
Левски U12 (София)
23

юни

пт

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Едесайкос U12 (Воден)
0 4
Левски U12 (София)
23

юни

пт

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Левски U12 (София)
0 0
Академия ОФИ U12 (Атина)
24

юни

сб

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Левски U12 (София)
6 0
Тракия U12 (Гюмюрджина)
24

юни

сб

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Левски U12 (София)
4 0
Академия Скидра U12 (Въртокоп)
24

юни

сб

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Левски U12 (София)
0 2
Цървена звезда U12 (Белград)
25

юни

нд

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Олимпия U12 (София)
1 0
Левски U12 (София)
25

юни

нд

Футбол 9 - Международен турнир "FootballMind" групова фаза
Академия ОФИ U12 (Атина)
0 0
Левски U12 (София)